take-ionescu-scris-1

Mobilitate 2024

În conformitate cu prevederile art. 32 alin. (4) din Metodologia – cadru privind mobilitatea personalului didactic de predare din învățământul preuniversitar în anul școlar 2024-2025 aprobată prin OME nr. 6877/2023 cu modificările și completările ulterioare, Comisia județeană de mobilitate constituită la nivelul ISJ Vâlcea, în ședința din data de 19.02.2024, a avizat și prezentat Consiliului de administrație al ISJ Vâlcea următoarele condiții specifice de ocupare a posturilor didactice/catedrelor vacante în cadrul etapelor de transfer/pretransfer consimțit între unitățile de învățământ preuniversitar și de modificare a repartizării cadrelor didactice angajate cu contract individual de muncă pe durata de viabilitate a postului/catedrei, cărora nu li se poate constitui norma didactică de predare completă conform deciziilor de repartizare pe post/catedră: DESCARCĂ DOCUMENT!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sari la conținut