take-ionescu-scris-1

Concursul Național Interdisciplinar ”La Școala cu Ceas”, Ediția a XXV-a, 2024

Actualizare: Rezultate finale după contestaţii.

Notă: Eventualele contestații se pot depune azi 03 februarie 2024 până la ora 19:30

Proba de ISTORIE pentru clasele a VII-a şi a VIII-a şi PROBA de GEOGRAFIE pentru clasa a VIII-a, a Concursului Naţional Interdisciplinar „La Şcoala cu Ceas” se va desfăşura la Colegiul Naţional „Alexandru Lahovari” Rm. Vâlcea, sâmbătă 3 februarie, începând cu ora 9.30!

Strada General Praporgescu 19, Râmnicu Vâlcea.

Participanţii vor avea asupra lor actul de identitate și carnetul de elev vizat pe anul școlar în curs. Accesul în sala de concurs este permis între orele 8.30 și 9.00. Prezența elevilor este necesară cu o jumătate de oră înaintea începerii concursului.

Sari la conținut