take-ionescu-scris-1

Anunţ!

Proba de ISTORIE pentru clasele a VII-a şi a VIII-a şi PROBA de GEOGRAFIE pentru clasa a VIII-a, a Concursului Naţional Interdisciplinar „La Şcoala cu Ceas” se va desfăşura la Colegiul Naţional „Alexandru Lahovari” Rm. Vâlcea, sâmbătă 3 februarie, începând cu ora 9.30!

Strada General Praporgescu 19, Râmnicu Vâlcea.

Participanţii vor avea asupra lor actul de identitate și carnetul de elev vizat pe anul școlar în curs. Accesul în sala de concurs este permis între orele 8.30 și 9.00. Prezența elevilor este necesară cu o jumătate de oră înaintea începerii concursului.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sari la conținut